Tuul Solar Hybrid Street Lights

Tuul Solar Hybrid Street Lights. Tuule- ja päikeseenergia tänavavalgustus, ka nn Solar Hybrid Street Lights Tuule-ja päikeseenergia Street Lights funktsioonid: kaks maksustamise mode päikese tänavavalgustus on kavandatud

Toote üksikasjad

Yangzhou Bright päikeseenergia lahendused Co., Ltd on üks juhtiv Hiina Tuul solar hybrid tänavavalgustus tootjate ja tarnijate ja professionaalne ettevõttena, meil on meie oma produktiivne tehas, mis suudab toota parim ja uusim Tuul solar hybrid tänavavalgustus, tuul solar hybrid tänavavalgustus, tuule ja päikese tänavavalgustus, solar hybrid tänavavalgustus, tuule- ja päikeseenergia tänavavalgustus toodete , Tere tulemast osta või hulgi tooted meilt.

Tuul Solar Hybrid Street Lights.
Tuule- ja päikeseenergia tänavavalgustus, ka nn Solar Hybrid Street Lights

Tuule- ja päikeseenergia tänavavalgustus tunnused:
Kaks maksustamise mode päikese tänavavalgustus on kavandatud ühte ühendatud võrgu, kui seal on päikesevalgus, kuid puudub tuuleenergia, päikesepaneel saab laeb aku, vahepeal, kui tuuleenergia aga no päikesevalgust, tuuliku saab laadige aku. Kui mõlemad tuul ja päikeseenergia on piisavalt hea, nii saab laadige aku.

Mõned mudelid Tuul Solar Hybrid Solar tänavavalgustus:

Nimi: Solar Hybrid Street Lights
Mudel: BRW-W1
Projekteeritud võimsus: 30W-120W

Nimi: Solar Hybrid Street Lights
Mudel: BRW-W2
Projekteeritud võimsus: 30W-120W

Solar Hybrid Street Lights tuuliku ära

A.Generating võimu ööd ja päikesepaneel toota elektrienergiat päikese päev ja Päikesetuul turbiini Tuul samal päeval ja ka õhtul, integratsiooni päikese ja tuuleenergia päikeseenergia tänava tuled töötab stabiilsem.

B. tasakaalu hooajaline power output erinevus tuule- ja päikeseenergiaC. sõltumatu süsteem, city grid vaja kaablitD. pikem aku eluigaE. lihtne paigaldada, lihtne kasutada, kohaldatakse enamikul teedeF. aruka valgustuse kontrolli süsteem, hooldusvaba

Suuri rakendusi Solar Hybrid Street Lights Tuul
A. maanteel; B. peatee City; C. kooli campus road; D. kõnniteel; E. rada; F. talu & ranches valgustus
G. Villa valgustus; H. maastiku valgustus - park, kandiline jne. I. eriti kasutada nende alade hea tuuleenergia

BR Mark SOLAR Wind Turbine Solar Hybrid Street tuled:
BR SOLAR on mitu liiki wind turbiini solar hybrid valgustus süsteem mõeldud erinevate kandevõime ja loodusvarade tingimus, hybrid süsteem nõuab täpset arvutamist ja disain vastavalt taotluse, tänava road tingimus, ilmastikutingimused, maastik jne. Muidu süsteem on probleem näiteks ebaefektiivne valgustus, täitma mingit võimu vihmane hooaja või isegi ohutusega seotud probleem. Palun saatke meile oma kandevõime ja e-posti rakendus vahemik me tsiteerin teile selgeks kohandatud projekteeritud lahendus vastavalt.

BRW-W1 paigaldus

BRW-H1 paigaldus

BRW-D1 paigaldus

BRW-D2 paigaldus

BRW-D3 paigaldus

BRW-B1 paigaldus

Dear Sir või Ostujuht,
Täname oma aega selle lugemist meie Tuul solar hybrid tänavavalgustus kodulehel hoolikalt, kui teil on oma disaini või üksikasjaliku nõuet, võite saata meile e-mail.
Ka kui ei tea disain, öelda meile teeoludega, nagu maantee pikkus, laius road, mitu sõidurada? Seda kasutatakse valguse linn suur maantee- või valgushulga paikkonna kõnnitee? Nii, et saame kujundada teile.
Ka sa peaks meile milline linn on teile, et me saaks kontrollida päikese ja ilmastiku tingimustele enne teeme designs.
Pls saatke kiri sales@brsolar.net
Tänan teid veel oma aega ja loodan äri koos Tuule solar hybrid tänavavalgustus suurematel turgudel.

Küsitlus