Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

Maailma kõige edukalt arendada suure võimsusega LED Street Lamp

Aug 04, 2015

Juhtivate ettevõtete valgustus tööstusele, Hiina Shi Fute uuesti saavutada suuri tehnoloogilisi läbimurdeid, arendanud võimu 480W power LED tänava lamp maailmas, hõivamiseks suure võimsusega ja suure heleduse valgusdioodi (LED) vastab road valgustus kaua vallutamatu linna rahvusvahelise probleemi.

On teatas, et, võrreldes tavapäraste valgustid, LED Valgustus eriti hea energia säästmise keskkonnakaitsega, tuntud "XXI sajandi uus valgusallika", ka meie "Eleven-Five" plaan energiasektori prioriteetsete projektidena. Shi Fute arengut arvesse maailma Shang enamiku võimsust LED Street, on imendumine rahvusvahelise tip tehnoloogia põhineb Shang sõltumatu arengu ja arvesse, Üksiklatern volitused võib saavutatud 480W, maksimaalne valguse mõju saab saavutatud 84lm/W, uusi tooteid on kasutatud patent hele juhtimise seade ja levitamise kerge disain, muudab tänavavalgustus piirkondliku kuju reeglid kraadi ühetaoline , ja tõhus pärssida pimestavad valgust, aega on rohkem võtta kergeid efektiivsust kõrge, täis meet kaasaegne maantee valgustuse projekteerimine nõudeid. Kolme-süvend struktuuri toote ja tehnoloogia patenditaotluse, LED light ja juhtimisahel LED lamp kasutab oma pitsati hoidmise süvend, LED valgusallika ja sõidu circuit ei suurenda soojusülekande asjas vaheline kaugus ei ole otsene, tugevdatud stabiilsuse vooluringi ja suurendavad veelgi lampide eluiga. Mõistetakse, et ajalugu Fordi tootmise LED-240W ja LED-480W tänava ja valguse ja varju üle 400W, 800W kõrgrõhunaatriumlampide valgusefekte.

Shi Fute suure võimsusega LED tänava lamp kerge Ameerika Ühendriikide valge valgusega LED CREE firma laaste, millest TOONUD valgusallikas toodete kõrgeim kerge tõhusust ületas 84lm/W ja on madalad tootmiskulud, stabiilsuse ja jõudluse turu avatud, tõhusat, energiasäästu, pika elu, hea värviindeks renderdamist, külma valguse allikas ja keskkonnasõbralik, mõeldud asendama traditsioonilist valgusallikad nagu HPS on ilmseid eeliseid eeliseid.

Vastavalt Shi Fute brändi direktor tutvustus, viis elu tavaline Street lamp 4 korda, LED tänava laternate viimase 12 aasta jooksul muutmata. Lisaks LED lamp suurim eelis peitub provintsis. Kui teisese Riigimaantee ennekõike LED süttib, kui saate salvestada elektritarbimise ligi aasta 5 miljardit-kilovatt. Teisendamine on säästa 2 miljonit tonni standard söe, vähendada CO2 heitmeid 1 miljonit tonni, SO2 heitkoguste vähendamise 43000 tonni, LED tehnoloogia, majanduslikku, sotsiaalset ja keskkonnaalast kasu tõuseb ja muutus üha enam oluliseks.