Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

Põhjus, miks Saudi kliendid jätkavad meiega tellimuste esitamist

Aug 06, 2018

 

Majanduse kiire arengu ja rahvastiku kasvu tõttu on Lähis-Ida infrastruktuuri investeeringud kasvanud, mis viib võimsuse, valgustuse ja uute energiaturgude jõulise arendamiseni.
Täna lubage mul tutvustada teile, kuidas meie firma-BR SOLAR jõudis Saudi Araabiaga pikaajalisele sõbralikule koostööle.


图片1.jpg

1. Hea suhtlemine on sild.
Saudi kliente on meie ettevõtet külastanud. Külastage meie tehases, töökojas, büroos ja kokku kolme päeva jooksul. Vahepeal oleme paberile käsitsi kirjutanud nende vajaduste ja küsimuste pärast. Siis me suhtleme nendega loetletud esemete kohta, lõpuks jõuame järeldusele.
2. Proovide testimine.
Kliendid kontrollisid ka meie toodete katsetamise protsessi ja viime proovid välja ala testimiseks Saudi Araabia piirkonda. Lõpuks on meie päikese tänaval tuled ARMCO standardi järgi.
3. Kasutage kvaliteeditõendit.
Pärast kohalikku paigalduskontrolli leidsid nad, et meie tooted tõid kaasa üllatusi energiasäästu, heleduse või kvaliteedi osas. Ilmselt on meie ettevõtte päikese tänavavalgustus kohaliku piirkonna jaoks heledam ja mugavam. Vahepeal võita oma konkurendid KSA-s.
4. Pikaajaline koostöö.
See on valitsuse projekt. Meie suurepärase teenuse ja kvaliteedi alusel oleme loonud pikaajalise koostöö Saudi klientidega, siis on meil tellimusi 400 komplekti, 500 komplekti ja 400 ühiku kohta pidevalt.

Kui soovite rohkem teada saada meie päikeseenergia toodete kohta, võtke meiega ühendust või võite siseneda veebiaadressile www.cnstreetlight.com

Juhendab BR SOLAR, rakendus rohkem kui 110 riigis.


Tel: +86 514 87323722 忽 Mob / WhatsApp / Skype: +86 17396893222

Mail: system@cnstreetlight.com

Täname teid teabe lugemise ja jagamise eest ja kui olete huvitatud, postitage palun või helistage meile.