Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

India kerge väljapanek oli suurepärane edu!

Oct 19, 2018

Nagu me kõik teame, on India suur turg, kuid selle hind on väga väike, et paljud Hiina tarnijad on seda keerukalt avanud ka meie, seega osalesime selles näituses. Meie eesmärk on rohkem teada saada sellel turul ja teada, kuidas seda kiiremini avada, lõpptulemus näitas, et kõik oli edukas.

10. oktoobril ja 13. oktoobril oli meie boks täis inimesi, sest meie tooted olid väga atraktiivsed. Meie BR Solar meeskond tutvustab iga toote klientidele oma toote funktsioone ja funktsioone kannatlikult ning optimeerib valgustus süsteemi klientidele kohapeal, uustulnukate välimuse disain ja meie toodete hea töömudel, mis meelitab ligi mõnda klienti, kes ostsid proovi kohe. Allpool on mõned pildid meie BR Solar'i meeskonnast teie näitusel näitusel välja toodud, äri on õitseb!


Kõige õnnelikum on see, et kõik näidised, mida me näitusele jõudsime, on välja müüdud, see tähendab, et mitte kõik India kliendid ostavad ainult odavaid ja madala kvaliteediga tooteid, kuid mõned neist keskenduvad endiselt kõrgel tasemel nagu meie tooted ja soovivad osta suurema turu avamiseks . Jah, kvaliteet on tähtsam kui hind!

Tänu, et iga klient proovib meid ja usaldab meid, jätkame kõvasti tööd ja teeme kõik endast oleneva, et teid toetada

图片2

Meie, BR SOLAR, käsitleme kliente meie jumalana, keskenduma kvaliteedikontrollile.

Kui soovite rohkem teada saada, võite sisestada aadressi www.cnstreetlight.com.

T: + 86-514-87323722 M / WhatsApp: + 86-18036240957

Mail: spring@cnstreetlight.com