Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

Solar LED Street Lights tahe Asenda AC LED Street Lights

Aug 04, 2015

Nüüd võib olla väga vähesed inimesed Michaeli LED tänavavalgustuse HPS lambi võrreldes eeliseid. Siiski on kahetsusväärne, et enamik LED lambid ikka kasutada AC toide, AC ahelad ühest küljest kerge tehnoloogia on juba väga küps ja päikese tänava laternate seal on palju tegureid, mis on ebakindel, aga peamine kaalutlus oli alginvesteering on liiga suur, palju eeliseid päikeseenergia ignoreerima.

Tuntud päikese-üks kõige olulisem eelis on, et see on ammendamatu ja puhtaim taastuvate! See lahendaks maa soojenemist probleem! See lõpuks asendab kogu energia!

Päikese LED tuled vaheldumisi LED tuled?

Aga tõesti tahan Asenda kõik koos solar energy energy on ikka pikaajaline ja raske ülesanne, kuigi päikese energia kõikjal, kuid selle kogumine vajab mõned kokkupuute piirkonnas. Kõrbes on kõige ideaalne asukoht aga pikamaa edastus- ja tarbivad tohutu kallis vasktraadist, ainult väärtuse kõrval kõrbe linnades proovida. Aja suurlinnades tiheasustusega aladel on väga raske leida sellist tühja avatud asukohad. Piirata majandustingimustele maapiirkondades ja on ebatõenäoline, et nüüd suures mastaabis. Uusi asju on parim alustada alates sisemusse ja "kodumaine" lähenemisviisi kasutamist, tänavavalgustus on üks parimaid esimese päikese katseprojekti. Peale selle peab energia säilitamise ja heitkoguste vähendamise sissearvamist halduse, isegi kui Saksamaa valitsuse subsiidiumid müüa. Õnneks Street projekt on valitsuse projekt, teevad valitsuse pakkumist. Valitsuse poliitikakujundajad peavad mõistma selgelt, LED valgustid on kindlasti asendada kõrgsurve naatrium lamp, samal ajal päikese LED tänava lamp on teatud Asenda AC power LED tuled.