Solar kuidas linna kolida?

Käesoleval ajal päikese, hoone integreeritud Päikese soojusenergia kasutamist ettevõtte paigutatakse arvukad ees läbi elada. Ei tee seda, et firmad kaotavad algatust tulevikus vahendite turul konkurentsi. Teed, seisab alates tootjad üleminek – koostaja raskused.

Tänavu palju päikese tarbevee soojendamise äri natuke masenduses: countryside poliitika mõju nõrgendab, turunõudlus, nõrk konkurents, suunaga linna ülemineku maapiirkondades, tugineda maaelu turu ja niiske säilinud päeva lõpus.

Poliitika toetamine suurendab järkjärgult

Riigi keskmise tähtajaga ja pikaajalise arenguplaani taastuvenergia selgesti identifitseerida keskenduda Päikese soojusenergia kasutamiseks kui ka edendavad päikese arhitektuur, päikese Küte projekti ja ehituse solar Küte ja jahutus Näidisprojekti linna arengu eesmärkidega. Maapiirkondades ja väikelinnades leibkonna vee soojendamise, päikese ja päikese pliidid edendamiseks. Aastaks 2020, riiklikud kuumutatakse kuni 300 miljonit ruutmeetrit päikese boilerid ja muust Päikese soojusenergia kasutamisest, Alternatiivenergia tootmisvõimsus on 60 miljonit tonni standard söe kogumise alal.

Viimastel aastatel on Keskkonnaministeerium eluase, rahandusministeeriumi kohta seaduses kehtestatud "taastuvenergia hoone tutvustamise" projekt ergutada ja soodustada kohaliku omavalitsuse ühtse disaini, ehitamisel taastuvate energiaallikate planeerimine Päikese soojusenergia süsteemide. Liang Junqiang ütleb "Kaheteistkümne-viieks" periood, hoone integreeritud päikeseenergia arendamiseks riigi suureneb ka poliitika edendamiseks, alates algse Näidisprojekti näitas maaelu maakond ja muude linna täiendusprotsessi ajal, ja veelgi laiendada mudeli linnade arv. ”

Murda läbi traditsioonilise mõtlemise

Sel aastal keskvalitsuse ehitatakse riigis tänavu 10 miljoni ühikuni riikliku elamumajanduse järgmisel viiel aastal ehitada linna madala sissetulekuga eluaseme projektidele 36 miljoni ühikuni. Selle poliitika vabastamist uuesti segades kuum hoone integreeritud termiline solar kodumaiste ettevõtete väljatöötamist, entusiasmi ja motivatsiooni. Linuo Paradigma, päike, vihm ja muud ettevõtted on ka selge, et taskukohase eluaseme ära võimaluse edendada ehitiste integreeritud rakendused.

Solar ettevõtted edasine areng peab olema, "nõudlusest, seisukohast on ehitus ja kinnisvara arendamine ettevõtete Soojaveevarustuse lahendada ja anda neile tõeline vajadus lahendused ja teenused." Praegune kitsaskoht piiravad hoone lõhkumiseks integreeritud Päikese soojusenergia rakendus.