Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

Portable päikeseenergial töötava maja programmi Shanghais Ameerika Ühendriikide kandega

Aug 04, 2015

Tongji Ülikooli üliõpilased kavandada ja ehitada mobiilne päikese konteineri kohta 16. Shanghai, annab uus viis inimesele madala süsinikusisaldusega elu ja toimub Washington käesoleva aasta septembris 2011 USA Solar Decathlon.

Samal päeval, maksumus $ 250,000, 6 mahutid ühendatakse y-kujuline ruumi, mööbli ja elektriseadmete, kõik esitatud päikeseenergiat kodus "Sun tuba konteineri" meelitas tähelepanu.

Ajakirjanikud on areenil nägin, kokku 90 ruutmeetrit ruumi, mahub pere "mugav" solar house, bambusest põrandakate põrandal, ühel pool maja on kokkupandav voodi, voodi kiirenemist järgneb kapis. Teisel pool on täisvarustusega köök ja vannituba, katuse loovad päikesepaneelid elektri ja sooja vee, reovee puhastamise süsteem vee elatist. Väike elutuba on nii restorani ja Raamatukogu funktsioone. Majad Lõuna läbipaistev, 2 konteinerite 120 kraadise nurga paigaldamine eesmärk on anda maksimaalne vaatenurgast. Maast laeni konteineri link otse välise Terrass ning aias enne klaasuksed. Ainult majade suur metallist riivi mõlemal pool teenib meeldetuletuseks see armas maja seostatud heavy konteiner.

"Lagi, ja seina ja maa on suure jõudlusega uus vaakum isolatsioon pardal; päikese kuum seatud kuuma ja konditsioneer jääksoojuse ringlussevõtu, integreeritud ühe, parandab üldist tõhusust kasutades päikeseenergia on ", projekti juht, ja Tongji Ülikooli roheline hoone ja selle uue energia Research Center Tegevdirektori asetäitja Tan Hongwei tutvustas on päike eluaseme integreeritud hoone energiasäästlik tehnoloogia uute üksuste, näiteks kasutatakse juhend Valgustorude näidatakse loomulikku valgust, siseruumide valgustuse kasutusele , katuse konfiguratsiooni vihma kollektsiooni ja vette tagasi süsteemiga, maksimaalne loodusvarade, kasutades.

Lisaks siseruumides keskkonnaseire, energiamajandus, seadmete juhtimine, ja muu digitaalse, info visualiseerimine, eluaseme tootmise, energiatarbimise, elukeskkonna ja muud andmed teavet reaalajas Kuva, 3G mobiiltelefonide ja teiste liikuva terminal ka kasutada kaugseire.