Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

Uus päikeseenergial töötava rohelised tuled Pop

Aug 04, 2015

Kuna igaühe teadlikkust energia säästmine ja keskkonnakaitse kasvanud, paljude toodete hinna ja kvaliteedi suhtega madal tarbimine ja energiasäästlikke suunas areng. Meie poolel ja paljude avalike rajatiste samuti. Nüüd on populaarne välismaal uusi päikeseenergial töötava keskkonnasõbraliku tänava laternate, saab olema powered by päikeseenergia ja suure panuse andnud energia säästmine ja keskkonnakaitse.

Käesoleva uue keskkonnasõbraliku lambid LED valgusallika kõrgus 4,5 meetrit, pärast konkreetse arvutuse saaksid kohtuda ainult maksimaalses valgustus vajadustele. Solar fotogalvaanilise varustuse, tänava laternate paigaldatud lambi peal ühekülgselt viisil, iga tänava lamp PV seadmed ala kuni 1,3 meetri. Kui liiga päikseline Millal võib olla väljund Tippvõimsusega päikesepatareid nagu 165-190Wp.

Iga lamp on kaks sisseehitatud aku mooduleid saab talletada 230 nimimahtuvuse väärtus ampertundides võimu, saab rahuldada valgustus õhtul. Aga et olla ohutu poolel, uued tuled ka ühendatud elektrivõrku, vihmase päeva järjest ei saa tuua päikeseenergia puhul ei saa garanteerida, on endiselt kasutusel. Lisaks sisseehitatud intelligentne kontrollisüsteemi, samuti saate arvutada päikesetõusu ja päikeseloojangut korda aasta nii, et saate juhtida lülitid.