Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

LED tänava-ja pargivalgustid moderniseerimiseks hüppeline globaalse piirkonnad

Aug 04, 2015

LED tänava kerge moderniseerimiseks lisandus maailma piirkondades, viimase paari aasta jooksul on smart city kontseptsiooni kui ka seonduvate meetmete edendamiseks "kõrge lahe" smart lamp kuvatakse suuremaid linnu.

Hangzhou intelligentne Tänavalatern Uudised ammugi tekitanud avalikkusele muret. Linnajuhtimise Hangzhou Huang Gu Hill Road pole kaugeltki Zhejiang University campus xixi integreeritud intelligentne Tänavalatern pilootprojekt, eesmärk on saada linna Tänavalatern luure Chengguan ühtlase jaotuse oluline sõlmedest asju Interneti. Nii kohtuda inimestega teel saavad nautida WIFI, mobiiltelefoni laadimise põhi vajab ja valgustuse kontrolli mõju saavutada, on parim nii maailmad.

Lisaks Hangzhou smart tänavavalgustus high-sounding, paljud linnad on rakendamise intelligentne tänava valgustuse süsteemid. Tianjin plaanib muuta kõrgsurve sisselülitamist ja roheline valgustus linna arengu edendamine. Samuti ehitatakse riik võtma endale juhtiva rolli tänava lamp intelligentne seire keskus ja spetsiaalsetel raudteeliinidel tänava kerge juhtida ja aeg kontrollitud kombinatsioon kontrollimeetodeid, põhineb päikesetõusu ja päikeseloojangut korda reaalajas püüdmise väljas valgustus muutusi, saata automaatselt lülitada valguse seadmine Lux juhiseid jõudes.

Asjade Interneti Internet + smart city mõiste full põhimõte, praegu on üle 500 linna Hiinas Smart City Loots, plaanib investeerida üle triljonit. Esimese klassi sõdurid Smart tänavavalgustus ehitada smart city, Viimane tungivat nõudmist.

Vahepeal, Philips, üldvalgustusega (GE) ja teiste traditsiooniliste kodumaiste juhtivate ettevõtete traditsiooniline tänava laternate või valgustus hiiglane, muutub intelligentne tulede arengule. Intelligentne valgustus kasumlik tehnoloogia niši, nagu saada samal tänaval kõrge maoori, see oli õmblusteta "kahesuguse tulu" kombinatsioon. "Kõik äriüksusi ettevõtte kõrgema astme juhid arvad selle võimaluse valgustus on sobivus kõrgemaid, sest linnas on mitmeid tänavavalgustus, Smart City, kui laternad on igaühel ühendatud Internetiga, iga kerge pole muutub taipvõrguteenuste andmete platvormi, mis tänaval." Chen Han GE valgustus Hiinas juhataja on öelnud. GE valgustus ja GE ettevõte keskendub arukate tänavavalgustus edasist arengut tervikuna kujunes smart platvormi firma.