Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

Kui väiksem, traditsiooniliste tänavavalgustus sinise LED tuled

Aug 04, 2015

Lin Yandan, ebamugavustunne pimestavad traditsiooniliste normide hindamine ja põhineb valgusallika tavapärase laadi, ei pruugi sobida LED tuled, näiteks sama heledust kui traditsiooniline LED lambid, väiksemate, see võib suurendada ebamugavuse pimestavad. Lisaks tüüpiline Valge LED kiirguse sinine osa rohkem energiat, see võib põhjustada ka rohkem pimestavad, sest põhineb varasemad uuringud seoses sama heledust, heledam visioon blue light.

Uurimine, meeskonna loodud labor, milles, imiteerivad valgustus, teeoludes alusel erinev. Teadustöötajate näidatakse maapinna ja seina pinna tuba kõik kaetud musta, ja ruumis ümber paigutada erinevaid kergeid imitatsioon tume road Shang LED tänava valgustus olukorra, teadustöö personali kohandamine kerge, loodud 72 liikide erinevates valgustingimustes, vabatahtlikud vaatleja oli nõudeid ei ole mugav pimestavad kerge taseme jaoks määratletud, kokku 9 klassi Köide: "alandlik" "et seista".

Pimestavad test enne katset on mõningate võrdlusaluste Lin Yandan ütles: "Kuigi ebamugav helki traditsiooniline allikas LED tuled omadused ei pruugi kehtida, kuid võib mõjutada mugavuse ja pimestavad tegurid jäävad samaks." Teadlased muudetud eksperimentaalse neljaharuline valgustus süsteemi parameetrid: brightness LED Valgustus, tausta heledus, alates vaatleja seisukohast mõõtmed LED tuled, LED ja jälgida silmist nurk.