Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

LED kõrge lahe praegu on universaalne rakendus

Aug 04, 2015

LED highbay täna paljude kaupade hakanud tekkima turul, paljud inimesed on teatanud, et riigi, turu inimesed on mures, highbay ja kõrgtehnoloogiliste toodete Bay-tuli tehnilist kogemust selle kasumi arengu tõttu. See on kahtlemata ärritunud highbay maailmaturul, highbay hulgimüügiga on riskantne investeering. Öelda, kui see rühm kehv kaevandaja lamp käsil saidi on tõenäoliselt juhtuda mõned õnnetuste põhjus, kaevandamine tuled igal sammul tootmist ei saa ignoreerida.

LED kõrge lahe on universaalne rakendus praegu maailmas, kuid on ka paljud tootjad jahutusradiaator suure võimsusega LED tuled kaevanduste leidsin parema lahenduse arvestada ühe alumiinium on soojusjuhtivus on täitnud nõudlus soojuse juhtivus LED kaevandamise tuled. Tõhus soojusjuhtivuse seal ei mõjuta lambi tööaeg. Soojuse hajumise tehnoloogia kaevandamise lamp tegijad on kõige kriitiline. Aga kuna tehnoloogia muutuste ja innovatsiooni, samuti töötas highbay radiaator. Jahutusradiaator roll on imendunud Alusmaterjal chip kuumus möödas ja seejärel levida keskkonda ning tagada LED chip temperatuur normaalne.

Kõrge Bay, selle aasta turu näitab kasvutrendi, kui turg kõrgete hindade tõttu künnist tõsta, oleks meil midagi öelda, kuid mure on, et nüüd on palju võltsitud tooteid turule ka võtab ruumi väga kõrge hinnaga turul, oleks raske eristada true ja false. Highbay hulgimüüjad, enamik ei saa aru tehnoloogia, nad ei tee midagi müüa tooteid või valige võimas skaala on väga suure turuosa ja hea maine massid tootjad. LED highbay kõrgemat seonduvates sektorites tooraine hinnad on reguleeritud, et oleks selgem juhtuma.