Suure võimsusega LED Street lambi jahutamist lahendused

Otsuse viinud taime valguslahenduste mitmeid võtmetähtsusega tehnoloogia, termilise disain on väga oluline osa, vaid ka piirab oma juurdepääsu üks enim kasutatud tehnika. Teisisõnu, termilise disain otse kindlaks LED taime valgustuse tulemuslikkuse eeliseid ja puudusi kui ka tegelikest saavutada edu.

A, suure võimsusega LED termilise lahendus

Power LED on moodustavad LED tehase lamp põhilised kuma allikas, praegu chip electric p kerge muundamise kasutegur on madal, vaid 15% ~ 20%, chip füüsiline suurus 1 ~ 6125 mm 2, pindala on väikesed, toite tihedus ja kuumus on suur, et tarbimise võimu ning 80% ~ 85% näidatakse ja vaja soojuse muundumine jagati välja ja temperatuur üle kiip peab väärtus Shi , pikk, värv tekkis punane kuma lainepikkus muutuja liikunud, viinud läbi langenud kergeid efektiivsust ja kasutades vähendada elu chip, paljud küsis. Suure võimsusega LED tõhusa kasutamise tagamiseks normaalne, paremaid tuleb kõigepealt kõik olulised probleemid tuleb lahendada.

Kaks, eluiga LED junction temperatuuri ja valgusvoog,

Suure võimsusega LED, selle junction temperatuuri ja suurusega valgusvoog tunnuste põhjal eluea pikkus on otseselt huvitatud.

Nagu LED chip junction temperatuuri tõus, valgusvoog toodangu langus regulaarselt, eluiga on ka näitab langustrendi kiire. Seega vähendades kiip on säilitatud maksimaalselt lubatud vahemikku JUHTIS esimesena peamiste tehniliste probleemide lahendamine.

Kolmas, LED pakend, termiline

LED pakendis termilise konstruktsioonile määratakse LED tootmisprotsessi. Joonis 2 näitab LED pakett termilise disain üldmenetluse ettemaksete pesaehitajad chip termilise disain ja pakend. Sel moel läbi teaduse ja ratsionaalse disain olla rahuldav LED juhend soojuse ja jahutuse.

Neli, on teisene terviklahendusi LED

Müügil high-power LED, ehitas selle kiibi pakendis termilise disain on fikseeritud, kasutamist ei saa muuta, seega kasutatav valgustus lambid on vajalik vastavalt tegelikule töökorras ja teisese termilise lahendus disaini töötingimused.