Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

BR SOLAR-Hiina Valentine Päev

Aug 28, 2017

Täna on Hiina Valentinepäev, soovime kõigil armastajatel olla head Valentine. Me ütlesime: Qi Xi õnnelik öö.

See on traditsiooniline festival Hiinas, seitsmendal päeval seitsmendal kuuajal, langeb selle aasta 28. augustil. Tänapäeva õhtul kohtuvad Niu Lang ja Zhi Nv linnujärvede silla kõrval. Hiina vanamehed tuletavad meelde noortele inimesed, et nad ei näe täna õhtul ühtegi magpia, sest kõik magedad on jäljenud, et moodustada sillana taevas koos oma tiibadega, et nad saaksid kohtuda.

Läänerannikutel nagu Valentine Päeva festivalil on nii palju rõhku šokolaadi, lillede ja suudluste andmisele. See trend on meie riigis muutumas üha populaarsemaks, täna hommikul hommikul olime üllatunud, et sai meile oma bossilt mõned kingitused, see tähendab Fantastiline šokolaadikompvekid ja ilusad lilled. See on meie ettevõtte tavaks hoida igal aastal. See käitumine väljendab ettevõtte muret ja armastust töötajatele, nii et naissoost kolleegid oleksid naised õnnelikud. Selline hea juht on meie õnnistus, me tunneme seda ettevõtte armastus oma töötajate vastu.

Me oleme pere. Liigutatud, õnnelik!

1.jpg

2.jpg

Meie, BR SOLAR, koheldame kliente meie jumalana, pöörame tähelepanu kvaliteedile.

Kui soovite rohkem teada saada, võite end sisestada aadressil www.cnstreetlight.com

 

BR SOLARi juhendaja, rakendus rohkem kui 110 riigis.

Tel: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com

Täname teid ajaga AAE 420pcs liitiumpatarei lugemise ja jagamise eest ning kui olete huvitatud, pls posti või helistage meile.