Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

BR SOLAR 2kw päikeseenergia süsteem Jeemenis

Nov 05, 2018

Nagu te teate, kasutatakse Solar Systemit laialdaselt vähese energiavarustuse ja ebastabiilsusega piirkondade jaoks, Jeemen on sõjapistud riik ja loomulikult on see vajalik.

See klient ostis päikesepaneelide, päikesepatareide, päikeseenergia muunduri teistest tarnijatest varem ja ta kõhkles meie hinna tõttu meilt osta, lõpuks valis ta meie pärast kvaliteedikontrolli ja garantiiaja teada saamist ja andes ka garantiisertifikaadi meie ettevõtte tempel.

Pärast 2kw kogu päikeseenergiasüsteemi proovilepaneku proovimist proovisime proovida kvaliteetset proovi ja meie teadus- ja arendusosakond katsetas neid hoolikalt ja täiuslikult.

图片2

Meretranspordi ohutuse tagamiseks Jeemeni pakkusime need puidust karpi. Seega, kui klient seda saab, on kaup 100% heas korras. Ta oli väga rahul meie hea teenusega proovi tootmiseks, tarnimiseks, pakendamiseks, saatmiseks ...

Pärast päikesesüsteemi katsetamist lahkus meie Facebook-i sõnum "Good BR SOLAR", 3 väga lihtsat sõna paneb meid rõõmsaks ja mõttetuks.

Nagu klient ütles, paneb ta peatselt 200 komplekti suurt tellimust.

Me BR SOLAR ravime kvaliteeti meie ettevõtte elu kogu aeg.

Kui soovite rohkem teada saada meie toodetest, võtke meiega ühendust või võite siseneda aadressile www.cnstreetlight.com

Tel: +86 514 87323722  Mail: system@cnstreetlight.com

图片3