Kodu > Kultuur- & Uudised > Sisu

Kas sa leiad selle sees klaasi?

Nov 09, 2018

Paljud kliendid soovivad öelda: "Võin saada teistest tarnijatest väga odavat aku

Paljud kliendid soovivad öelda: "Võin saada väga odavat aku teistest tarnijatest", nii kuidas kvaliteeti? Nagu me kõik teame, on erinevad hinnad erineva kvaliteediga, paljud halvad tarnijad petavad kulude kokkuhoiu ja materjalide kulusid, nii et nende hind on väga madal ja võib meelitada ligi mõnda klienti, kes ei ole professionaalne. Nende halva kvaliteediga päikeseenergia jaoks, jah, see võib normaalselt töötada esimesel nädalal, kuid see on vale välimus, nädala pärast näete aku laadimist suureneb, kui kaua nii kaua töötate, siis aku hakkab kiiresti purustama.

Me rääkisime sellisele olukorrale klientidele, kes ostavad odavat aku. Loodame, et nad saavad kvaliteedi kontrollida, kuid mitte ainult madala hinnaga, kuid nad ei kuulanud.

图片4hg

Tänapäeval tõestab üks meie Aafrika kliendist, et meil on õigus tegutseda. Nad leiavad, et aku ei tööta (osta teiselt tarnijalt), nii et lisage aku kasti, et kontrollida, mis juhtus, see näitab, et 50% pliidiplaat asendati tavalise klaasiga! Uskumatu!

Kui kliendid ostavad ettevõttelt BR Solar, sellist olukorda ei juhtu, me kliente kunagi ei petta! Oleme veendunud, et iga tükk aku kasutada ehtsaid materjale ja ei karda kliente kontrollida, hoida hea kvaliteet on meie põhimõte!

Meie, BR SOLAR, käsitleme kliente meie jumalana, keskenduma kvaliteedikontrollile.

Kui soovite rohkem teada saada, võite sisestada aadressi www.cnstreetlight.com.

Tel: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com