Kodu > Peamised punktid > Sisu

Millised eelised aia led tuled?

Aug 04, 2015

1, LED aeda valgust energiatõhusate: heledus juhtum, LED energia säästmise tuled 1000 tundi 1 kWh elektrienergia tarbimisest, tavaliselt hõõglampe 17-tunnise 1 kWh elektrienergia tarbimisest, LED Aed valgus valgustus üldine mõju on üks kõige green, tavaliselt energia säästmise lamp 100 tundi 1 kWh elektrienergia tarbimisest, et osta LED energiasäästu tuled pakkuda kasutajatele tuhandeid elektrienergia.

2 super pikaealisus, LED Aia Valgustid: LED Super teooria energiasäästlike lampide eluiga kuni kümneid tuhandeid tunde, tavaliselt hõõglambid kasutamine ulatuvad üle rohkem kui 1000 tundi, selle pikaajalise toime, piiramatu toodete kasutamine

3 LED Aia lambi valguse tervislik: ei ultraviolett ja infrapuna, no kiirgus, ükski reostuse. Tihti energia säästmise lamp ja ultraviolett-ja infrapuna valgusallikas.

4, LED Aia heleroheline: ei sisalda kahjulikke elemente nagu elavhõbe ja plii, tooraineid sissenõudmise ja kasutamise, kuid ei ründa elektromagnetilised häired, torud sisaldavad tavaliselt toksiliste elementide nagu elavhõbe ja plii ja elektroonilisele ballastile energiasäästlike lampide tavaliselt rünnaku elektromagnetilisi häireid, nii et kui me seda kasutada ja toob suurt kasu õues.

5, viinud aias valgus hooldus nägemise: vabatahtlik DC võimu pakkumisel, heleduse, energiasäästlike lampide on tavaliselt AC draivid, peab rünnaku stroboskoopiline silmad ebaõnne pikka aega. Spetsiaalselt lastele ja noorukitele parim vision hooldus