Kodu > Peamised punktid > Sisu

LED tänava valguse gradient energia Darling

Aug 04, 2015

On öelnud, et on, nafta kaevandamise maht on kaugele Super oodata ilmselt number valge aastatel Hou näidatakse kaevandamise seda, nagu praegu energiakriis on üleilmse on kerkinud, inimese sotsiaalse arengu ilmus ja arenenud tehnoloogia kasutamisest, ilma kvaliteedi energia määratletud Shang alates tähendab, energia on inimese sotsiaalse arengu aluseks kõige mõju materjali , on riigi majanduslik areng on mõju, võim ka mitte erand, traditsiooniline tänava liiga võimu, kuid led Street sai pärast rookie on.

Solar tuled päikese kiirgusenergia, kasutades päikesepaneele nõudmas patareid päevasel ajal ja õhtul patareid kasutusel toiteallikaga, ilma keerukate ja kulukate torujuhtme, reguleeritav valgustus paigutus, ohutuse ning energia sääst ja saaste-free, ilma käsitsi stabiilne ja usaldusväärne, säästa raha elektriarveid ja hooldevaba.

Põhimõtteliselt, päikese funktsioone, sealhulgas universal, usaldatavust, suur ja pikaajaline, siit me tuleme LED lambid eelised:

1, LEDled lamp paigaldamine on lihtne ja mugav, ilma kaablit nagu tavaline tänava laternate, nagu masinaehitus, seal olema paigaldatud üks base, kõik juhtmed ja kontrolli osad on paigutatud raami tervikuks.

2, LED tuled madal toimimise ja hooldamise kulud. Käivitage automaatse kontrolli süsteemi kui terviku, ilma inimese sekkumiseta ja väike hooldus maksab.

3 LED street lights kasutades päikeseenergia, päikeseenergia ressursse, täielik ärakasutamine tavapärase energia puuduse leevendamiseks on positiivne.

LED tuled on palju eeliseid, aga linna praegune energiakriis on veel mõningaid puudusi, kuid led tänava laternate vastavad keskkonnakaitse ja energiasäästlikkuse mõiste, usun, et tulevikus, teaduse ja tehnoloogia arengu, jätkab led lamp jõudlust parandada, parandab jätkuvalt puudusi.