Kodu > Peamised punktid > Sisu

LED tänava lamp on omad plussid ja miinused

Aug 04, 2015

LED tänava lamp on muutunud parim valik energiasäästlikke rekonstrueerimise projekti, mitte ainult sellepärast oma keskkonnareostus vähem energiatarve, aga kuna sellel on omadused kõrge kergeid efektiivsust, pika elu, nii rohkem ja rohkem LED tuled, kui inimesed ütlevad üles tuntud objektide. Allpool me korraks räägime plussid ja miinused LED street lambid.

Esiteks, andke meile teada eelised ja me kõik teame, led tuled valgus ühesuunaline, difusioon, ilma nii kerge tõhusus on paranenud peale kasutades Kvadraat optilisi projekteerimise hõlbustada energia säästmine, üldist tõhusust, ja ka tegi hästi heledad, tugevam kui kõrgsurve naatrium lamp mõjul. Peale selle kõige olulisem punkt on üks aasta vähem kui 3% valguse sumbumine, üldist tõhusust LED street lambid on palju aidata, automaatne energiat säästvaid seadmeid saate paremini täiendada oma rolli. Üle 50.000 tundi kasutades elu ja Install samm-sammult lihtne kahtlemata on LED tänava eeliseid, rohkem üksi keskkonna materjali on, et ütlesid LED tänava üldiselt tulemuslikkuse Shang ka on hea, kõige lase ma arvan uskumatu on oma suurepärase soojuse reguleerimiseks on, kui traditsiooniline tänava hea on palju suvel termilise ikka saab temperatuuri kontrollib 45 kraadi pärast on ka kergesti , jaoks palju municipal inseneri valik LED tänava peamine energia säästmise vahend ka sisse mitte kummaline on, kui kasutades LED tuled asendada HPS tervikuna vähemalt salvestab 60% võimsusest ning nõuavad väga madalad hoolduskulud.

Kuid LED lambid on ka mõned ta nagu suhteliselt väikese võimsusega ühe LED, ole paralleelsed, siis mõju ei ole selge, valge valgus juhtis ise tõttu disain vigu, LED tänava kerge on kalduvus "kollane", mis on, mida me nimetame spot, kuigi ebaühtlaselt kahjuriski kasutas palju LED tulede on peavalu neile, kes. On mitmeid suhteliselt suure võimsusega LED tänava lamp jahutav mõju on ilmne ja piisavalt soojust LED tänava lambi heledus, mis ilmub ei ole piisav, soovime kasutada LED tuled, parem Kasuta võimsus on suhteliselt suur.

Me eespool lihtne ütles on umbes LED tänava mõned eelised ja puudused, usub traditsiooniline street kasutada kõrgsurve naatrium järk-järgult, alternatiiv, LED Street näidatakse üha üldist ja vastuolude siseriiklikud energia pakkumise ja nõudluse tipphetk LED tänava valiku on ka mitte väike lihtne rolli, eriti jaoks täiesti municipal inseneri, sest valik on hea LED tänava jaoks kulu salvestamine ja optimeerimine, kasutades efektiivsuse Shang on suur abi. Soovime osta hea LED tuled, vastavalt tugevate ja nõrkade turul osta, saab ka paremini leida oma kasutades LED tuled. Tõesti ei saa aru, leiad mõned spetsialistid, et mõista turul.