Kodu > Peamised punktid > Sisu

Kuidas teha LED floodlights osta

Aug 04, 2015

Me kõik teame, et nüüd on LED tulvaprožektor kasutatakse mitmel korral, nii et me peame teadma LED floodlights kõiki aspekte teadmiste, peab õppima kuidas teha LED floodlights hankimine tegevusest ja vajadus tähelepanu hankeprotsessi oluline, me lihtsalt öelda järgmist.

Esiteks, tuleb valida, mis on esimene asi mida teha on näha, kui vajate heledus (MCD) floodlights, sest erineva heleduse kui hind on erinev, üldiselt ka kõnealused laternad peavad vastama laser tase I klassi standardit, seda valikut rohkem tundma.

Teiseks on uuringu kohta, antistaatilised, LED tulvaprožektor kasutades suhteliselt pika eluea, hind ei tule odav, mitte staatiline 700V kui LED tulvaprožektor on ka vaja kohaldada mitmel puhul nii, et leiad end real.

Jällegi on valida lainepikkusega LED üleujutuste tuled värvid peavad olema omavahel, kuid suhtelised hinnad on madalad, on vaja värvi valmistamiseks vaja nende nõuete täitmiseks.

Siis on lekke kehtivaid nõudeid, LED tulvaprožektor lekke voolus on suhteliselt lühem eluiga, hinnad on väga kõrged.

Siis on valgusvihu nurk Valikud, milline nurk, peate valima toote, millist hajuvust nurk, valimisel peate soodsamad hinnad tuleb leida, sest see on eritüüpi valgusvihu nurk, projekteerimise ja kasutamise mõju on hea.

Siis on valgus kohaselt ei ole otsustatud ja sa valida, mis tüüpi LED floodlights, üldiselt väiksemate luumenit LED floodlights on suhteliselt palju pikem kasutusiga ja muidugi hinnad ei ole odavad.

Vaata mis tüüpi kiibi suurus ja kasutusaja, valik on Jaapan-meile chip kui Taiwanist ja odavam kodumaise kiip, üldine kvaliteet ja jõudlus chip on suhteliselt hea, ja hind muutub võrdeline, hea valik kiip on oluline leida hea LED floodlights.

Viimati on kolloidne select on üldine LED Pan valguse lamp kolloidne on epoksüvaigust ja kõrge kvaliteediga LED Pan valguse lamp vaja on rohkem hea anti-UV-ja tulele, me in select kohta Millal saab vastavalt vajadusele Select, ka julgeolekut saab kaaluda Shang on on tähtsam, pärast kõik tahab valida hea valguse lamp peab esimene mure see turvalisuse performance LED Pan , või taga ilmus turvalisus on probleem halb lahendus.