Kodu > Peamised punktid > Sisu

KKK 5-Ostuabi Guide lugemine

Aug 05, 2015

Ostuabi Guide lugemine:
Ostjate või lõppkasutajate peaksin allpool mõned punktid enne ostu & projekteerimine ja paigaldus päikeseenergia LED tänava tuled:
1) kus on lõpliku installeerimise valdkond?
Riigi nimi? Maakonna ja riigi nimi? või isegi linna nime? Täpne projekteerimise aluseks peab koha 's päikesekiirguse abil. Eri kohtades on eri päikesekiirguse tundi (Peaksun ajal). Põhineb sama LED võimsus suurem päikesekiirguse saan odavamalt toodet. Piirkondades, kus madalama päikesekiirguse saavad suurem toote maksumus. Ühesõnaga, me peaksime teadma peaksun aeg kohaldavad kasutades asukohta, siis me võiks kujundada päikesepaneel ja aku parem päikese LED tänava valgustus süsteemi.
2) valgus/öö?
Täpne disain ka peaksid teadma valgustus aeg inimese kohta öö eest. Tööaeg pikeneb saavad kulukam ja loomulikult lühemat aega saada odavamalt. Mõned ostjaid lihtsalt vaja 4 tunni päevas, mõned vajavad 6 tundi ja mõnikord 12 tundi kui vaja kogu valgustus. Soovitame tavaliselt 11-12 tundi/öö, nii et saate kerge kogu öö.
3) pole kõrgus?
Tavaliselt alates 4M; 5M 6M 7M; 8M; 9M; 10M; 12M. Suurem pole vaja kõrgharidus power LED Valgustus road, masti kõrgus on oluline projekteerimine päikese LED tänava tuled. Ja ostjad peaksid valima poolakas kõrgusega enne saatmist posti, telefoni või järelepärimise.
4) kogus?
Kui ostjaid on täpne kogus kinnitus, palun öelge meile ka nii et saaks parem & täpne hind ja saame näha laadimist konteineri liiga.
5) midagi teie arvates on kasulik projektis, öelge palun.
Ühe sõnaga: Mida rohkem me teab oma ostu andmed, seda paremini me teen mustreid.