Kodu > Peamised punktid > Sisu

KKK 4-peamised osad & tööpõhimõte

Aug 05, 2015

Solar tuled peamised osad ja tööpõhimõte

A.Solar Street Lights, mis koosneb:
1.) Pole keha ja Pole süsteemi
2.) päikesepaneel & paneeli sulg
3.) Solar Battery & Battery lahtrisse
4.) intelligentne kontroller
5.) LED Lamp kinnitusrakised ja LPS Lamp
6.) ühendab kaabli, baasi sihtasutuse poldid (J poldid), liitmikud

B.How Solar Street Lights töö ja Main Parts ülesanded?
Teile paremat tunnet, kuidas päikese street lights töö, siin on põhilised komponendid:

Päikesepaneel: Päikesepaneel on fotogalvaanilised rakkude sees, mis teisendab päikese energia viimine elektrivoolu. Päikesepaneel 's tõhusus sõltub suurus ja kvaliteet on Päikeseelemendisüsteemi ja kaitsev kate/klaasi läbipaistvust.
Seal on 2 tüüpi päikesepaneel: mono-kristalne ja polü-kristalne.

Solar Battery: Aku säilitada elektrienergia päikesepaneel päevasel ajal ja anda energiat paigaldatakse katseseadmele öö jooksul. Elutsükli aku on väga oluline valguse eluiga ja aku võimsus mõjutada backup päeva tuled. Tavaliselt on 2 tüüpi patareisid: geel lahtri Deep Cycle aku ja põhjustada happe Deep Cycle aku
Solar kontroller: A diood vahel olev lahter ja aku tagab, et elektrienergia kaubavoogude ainus viis: akut.

Võistluskalendri valgustus: LED: "Arengus" on nagu miniatuursed lambid, mis on paigaldatud-line elektriahela. Need sibulad on väga pikka aega ja ka tekitada soojendamiseks. LED tavaliselt kasutatakse valgustus allikas moodne päikese tänava valguses, kuna LED annab palju kõrgem luumenit vähendada energiatarbimist. LED võistluskalendri energiatarbimine on vähemalt 50% madalam kui HPS võistluskalendri, mis on laialt kasutatav valgustus allikas traditsiooniline street lights. LED aega soojeneda puudumine võimaldab kasutamist liikumisanduritega täiendava tõhususe suurendamiseks.

Solar kontroller: Revident otsustab tavaliselt / maksustamist ja valgustuse välja vahetada. Mõned erilist tänapäeva kontrollereid on programmeeritav, et kasutaja saab otsustada asjakohane võimalus kasutustasu, valgustus ja Dimm, pool võimsus on saadaval; kaitsta kogu süsteemi

Poolakas: Tugev poolakad on vaja kõik tänavavalgustus, eriti et päikese tänavavalgustus on paigaldatud peal poolakas: inventar, paneelid ja millalgi patareid. Ja õhutakistusega tuleks arvesse võtta ka juhul, valides poolakas.

Ostuabi Guide lugemine:
Ostjate või lõppkasutajate peaksin allpool mõned punktid enne ostu & projekteerimine ja paigaldus päikeseenergia LED tänava tuled:
1) kus on lõpliku installeerimise valdkond?
Riigi nimi? Maakonna ja riigi nimi? või isegi linna nime? Täpne projekteerimise aluseks peab koha 's päikesekiirguse abil. Eri kohtades on eri päikesekiirguse tundi (Peaksun ajal). Põhineb sama LED võimsus suurem päikesekiirguse saan odavamalt toodet. Piirkondades, kus madalama päikesekiirguse saavad suurem toote maksumus. Ühesõnaga, me peaksime teadma peaksun aeg kohaldavad kasutades asukohta, siis me võiks kujundada päikesepaneel ja aku parem päikese LED tänava valgustus süsteemi.
2) valgus/öö?
Täpne disain ka peaksid teadma valgustus aeg inimese kohta öö eest. Tööaeg pikeneb saavad kulukam ja loomulikult lühemat aega saada odavamalt. Mõned ostjaid lihtsalt vaja 4 tunni päevas, mõned vajavad 6 tundi ja mõnikord 12 tundi kui vaja kogu valgustus. Soovitame tavaliselt 11-12 tundi/öö, nii et saate kerge kogu öö.
3) pole kõrgus?
Tavaliselt alates 4M; 5M 6M 7M; 8M; 9M; 10M; 12M. Suurem pole vaja kõrgharidus power LED Valgustus road, masti kõrgus on oluline projekteerimine päikese LED tänava tuled. Ja ostjad peaksid valima poolakas kõrgusega enne saatmist posti, telefoni või järelepärimise.
4) kogus?
Kui ostjaid on täpne kogus kinnitus, palun öelge meile ka nii et saaks parem & täpne hind ja saame näha laadimist konteineri liiga.
5) midagi teie arvates on kasulik projektis, öelge palun.
Ühe sõnaga: Mida rohkem me teab oma ostu andmed, seda paremini me teen mustreid.