Kodu > Peamised punktid > Sisu

KKK 2-kasu BR päikeseenergia toodete

Aug 05, 2015

BR päikeseenergia toodete hüvitist
1.) ajalugu, toodab terasest poolakas alates aasta 1997 ja lisatud päikesepaneel ja solar aku aastal 2007, on rohkem kui 19-aastane kogemus toodavad.

2.) tehes rahvusvahelistel turgudel alates aastast 2007, on meil rohkem kui 8-aastane. Kogemused teevad meist teades hästi päikese turgudel ja teades päikese standardi hästi.

3.) BR päikese märgitud LED Street tule vastu: kõrge kvaliteediga Cree, Bridgelux Epistar kiip, 100LM-150LM/W; Eestikeelne quadric optiline objektiiv, mis valatud iga LED kiired ristkülikukujuline alale saamine parem valgustus mõju juhtide ja jalakäijate; Suur läbipaistev Karastatud klaas ja roostevaba teras või kõrge puhtusega alumiiniumi peegeldi tegemise lamp kasutegur 0,95 tee; Kvaliteetse LED pidev praegune juht, tõhusus vähemalt 90%, muudab meie lamp töötab rohkem stabiilne; kujundada eriline LED PCB koos seeria ja paralleelseid jooni; Vastavalt standardi GB punane lamp traat + ja must-; Garantii: 2 aastat kvaliteeti, kui mõne kauba vaja 3 aasta või 5 aasta on saadaval.

LAMP---TESTIMINE VEEKINDEL

4.) BR päikese märgitud päikesepaneel: suure tõhususega kristallilise räni, alumiinium raam, karastatud päikese klaas, kaabel, Harukarbi. Garantii: 5 aastat põhineb IEC, eluiga: 20-25 aastat. 90% Tippvõimsusega 10 aastat, 80% 20 aastat

5.) BR päikese märgitud Solar aku: Kasuta geelistatud tüüp päikeseenergia aku
Need patareid eelis on see, et on võimatu kanduma hape, isegi kui need purustatakse.
Muud eelised:
A) tõeline roheline energia
Erisulamite kasutatakse aku plaadi materjali, välja arvatud kahjulike materjalide nagu antimoni ja kaadmium, keskkonnale jne. Ja patareid ka kasutada konkreetse nanomaterjalide Gell nii siis kanduma hape, isegi siis, kui kaas on katki pole võimalik.
B) väike sisetakistus
Kasutades imporditud madala sisetakistus Limivuorauslauta ja eriline käsitöö võiks lasta geelistatud aku eeliseks on väike sisetakistus, hea aku täituvuse ja kõrge kasuteguriga heakskiidu jõudlust.
C) madala füüsilisest lõpetamise määr
Alla 3% iga kuu, pliiakud on alla 15% vastavalt Hiina aku Standard.
D) madala gaasitamise määr
Gaasitamise geelistatud patareid on ainult 5% tavalise suletud patareid.
E) elukestev disain
Eluiga on üle 1000 korda 25℃, tavaline aku on just 600 korda poolt tööstuse Standard. Eluiga samuti väga erinevad selle kasutamise, kui see säilib ja maksta, temperatuur ja muud tegurid. Kuid tavaliselt 5-8 aastat.
F) laiemas temperatuurivahemikus
-30℃to 55℃, Adapt ka erinevad temperatuuri- ja täis- ja tühjakslaadimise tingimused
G) väga hea heakskiidu taastamise võime
Kui täites peaaegu et 0V, seejärel lühike aku bipolaarse 24 tundi ja uuesti uuesti täielikult tasuta ja töötavad 5 korda. Aku võiks täita 90% esialgse osas kuna heakskiidu 10.5V iga kord.

6.) OEM BR päikese märgitud päikese kontroller: IP68 kaitse taseme, saab kasutada all kohutav ilm.

7.) BR päikese märgitud terasest poolakas: kasutades kõrge kvaliteediga materjali Q235, Kuumtsingitud galvaniseerimine. Plastist maali.

8.) BR päikese märgitud päikese liitmikud: me OEM toota kaabel ise 500 M/Reel kvaliteetne Solar valgustus ja lisame rohkem kruvid liitmikud.

9.) pöörame tähelepanu kvaliteedile ja iga laterna teha vananemist, testimine, Tere proovi tellimuse ja ametliku tellimusi.

10.) garantii: 2 aastat kvaliteeti, kui mõni üksus on vaja 3 aasta või 5 aastat garantii, Pls öelge meile ette.