Kodu > Peamised punktid > Sisu

Tegurid, mis takistavad LED tuled mööbel valgustus

Aug 04, 2015

Pole tähtis, millist perspektiivi, inimesed nüüd LED tänava kerge rakendatakse leibkonna usalduse arendamist LED street lambid, edaspidi home LED-valgustid miljonitesse leibkondade on paratamatu, see on samuti trend. Aga samas LED välivalgustuse tehnoloogia on küpsenud, kuid tööstuse arengusuundumuste LED tuled koju valgustusele tempo on suhteliselt aeglane, miks see nii on?

Esiteks on toode kõrgema hinnaga, LED tänava laternate kulu põhjustel, hind on kõrge, eriti elutoa lamp, selle hind ja lampide hinnad liiga kaugel nüüd, isegi mitu korda kallim, selle hinnaga, raskendades tavalise tarbijate aktsepteerima.

Teiseks on disain mööbel LED Valgustus tooteid, see on väga oluline seos, praegu, enamik on soojuse hajumist. Ainult lahendab probleemi, jahutus võib kõige paremini lahendada probleemi lagunemise, kuid see on olnud väga hea lahendus, nii et nii kaua kui hinnalanguse, siis LED tänava valguse sisenevad koju valgustus ümber nurga.

LED tänava laternate kodus välja selle edendamise suurimaks takistuseks on seetõttu oma kõrge hinnad, tegelikult on läbinud pidevat arengut, viinud tehnilised aspektid on päris hea. Inimesed toovad energia säästmise LED toodete hüvitist soovitakse, mis on LED kodu valgustus toodete juurdepääsu võimalust.