Kodu > Peamised punktid > Sisu

LED tulvaprožektor omadused

Aug 04, 2015

LED tulvaprožektor on kokkupuute kõigis suundades, paljud mu sõbrad lihtsalt hakkas sama punkti päritolu võib olla selge, mida see tähendab, tegelikult see nõudis tähelepanu keskpunktis, prožektorid, laternate Arhitektuurne valgustus tööriistad üks tavaline, kuid jaoks tulvaprožektor mida me teame? Ütleme lihtsalt led tulvaprožektor järgmised omadused.

Esmalt 1th, led tulvaprožektor on valiku kõrge puhtusastmega alumiiniumist reflektor, see disain osaliselt koondamine ja kiirgus on väga palju abi, selle tala leviku täpset valatud valgust paremini kui keskmine, on muidugi ka väga head peegeldus mõju, on ka palju kohti kasutamine, led flood light on üks oluline põhjus.

Teiseks, me kõik teame, led tulvaprožektor sümmeetriline kitsa nurgaga, lai nurk ja asümmeetriline valguse jaotumise süsteemi, parem projekti ulatuse on suur roll mängida, vaid ka kvaliteedi tagamisel valgusvihu astigmatism. Fotod tunduvad aset leida ühest kohast teise vastavalt olukorrale, suhteline kokkupuute pindala on suhteliselt homogeenne.

Jälle me kasutades led Pan valguses lamp, kui saab rajaneda taga avatud tüüp asendatud pirn, suured kohtades ilmus mõned erakorralise olukorra kohta Millal peab on neid aspekte tuleks meetmeid nii see disain kahtlemata parem mängida selle toime on kiirem on ülendatud roll suur ja me teame, et selline disain hooldus Pan valguse lamp üles sai ka lihtne on paljud , no nii rohkem asju vaja muresid.

Lõpuks viinud meie ajal kasutatud floodlights saab korrigeerida vastavalt näidiku plaadile vaatenurgast, mida me kasutame mitmel, led tulvaprožektor on väga hea roll kohanduse, võivad rahuldada erinevaid olukordi, inimesi, kes sageli kasutavad floodlights, on kahtlemata väga hea disain. Lisaks sellele on sisseehitatud LED tulvaprožektor saate mikro kiip kontrolli, kontrollseadisest, teostus teha ka nende kalded, hüppeid ja muid esemeid, mõned suured saite saab ka on paremaid tulemusi.

Kuid kasutades protsessi me näidatakse leitud tegelikult led Pan valguse lamp ka on olemas mõned probleem, nagu saaksime kuidas ainult paremini lahust see termilise probleem on siin pinna kõige rohkem vajavad mure, sest laialt avalduse ka on see probleem mitte lahendus on väike mõju ja see kaal ka mitte on valgus , transport kuni on mõningaid raskusi.