Suur postitus lambid- & kõrge Mast Lamp

Suur postitus lambid- & kõrge Mast Lamp: Suur postitus lambid, ehk kõrge laternapost, kõrge masti latern, kõrge poolakas Street Lamp, kõrge poolakas valgustus, kõrge Mast Lamp, kõrge Mast valgustus, kõrge Mast valgustus süsteem

Toote üksikasjad

Yangzhou Bright päikeseenergia lahendused Co., Ltd on üks juhtiv Hiina suur postitus lambid & kõrge mast lamp tootjad ja tarnijad, ja professionaalne ettevõttena on meil oma produktiivne tehas, mis on võimeline tootma kõige paremini ja uuemad high post lambid- & kõrge mast lamp tooteid, osta või hulgi tooted meilt welcome.

Suur postitus valgustid ja kõrge Mast Lamp:
Suur postitus lambid, nimetatakse ka kõrge laternapost, kõrge masti latern, kõrge poolakas Street Lamp, kõrge poolakas valgustus, kõrge Mast Lamp, kõrge Mast valgustus, kõrge Mast valgustus süsteem, üle pea ees; Väljas stendid laialdaselt kasutusel airport, meresadam, plaza, stadium, square, highway station, tänav viisil jne

Kaasa arvatud:
Plaza kõrge Mast valgustus; Park kõrge Mast valgustus; Lennujaama High Mast valgustus; Dock kõrge Mast valgustus; Highway kõrge Mast valgustus; Staadionid kõrge Mast valgustus; Ladustamine-õue kõrge Mast valgustus; Viadukt kõrge Mast valgustus; Tööstuslik ettevõttepraktika kõrge Mast valgustus; Teemaks-station kõrge Mast valgustus.

BRHPL-A1 kõrge Mast poolakas

BRHPL-A2 kõrge Mast poolakas

Olulise katse jaoks suur postitus valgustid ja kõrge Mast Lamp:
1. Kõik meie materjali ostetakse kuulus mill tehases kvaliteedi tagamiseks.
2.A mill sertifikaat väljastatud mill tehase tempel ja allkiri tuleb anda enne mahalaadimist materjali meie tehases, muidu on meil meie põhjust keelduda materjal.
3. enne toodavad, kogu materjali peab läbima keemilist ja füüsikalist analüüsi veendumaks, et nad vastavad nõutud tugevus ja komponent.

Katsetamine, sealhulgas:
1. materjalide katsetamisega; 2. kujund katsetamine; 3. testimine pärast galvaniseerimine; 4. tõmbe testimine;
5. kontrollimise liitmikud

Valmistame kõrge Mast valgustus postid kõrgusega 12M - 50M
Siin rohkema kokkupuutepunkti selge:

Kõrgus

12 m, 50 m

Ülikond

Lennujaama, meresadam, plaza, stadium, square, highway station, tänav viisil jne

Kuju

Ümmargune, mitme püramiidtammed veeru vormi, hulknurkne või kooniline

Materjali

Q345B/A572, minimaalne voolavuspiir > = 345n/mm2
Q235B/A36, minimaalne voolavuspiir > = 235n/mm2

Dimensiooni Torrance

+- 2%

Valgustus allikas

400 W-5000 W kõrgsurve naatrium üleujutuste hele, valgus laiendamine: kuni 30 000 m²/100W-250W LED

Kerge plaat

Eri valikut joonist, kuum dip galvaniseerimine terasest raam materjali

Tõste süsteem

Fikseeritud poolakas sisemine koos 3 kiiruse tõstmiseks Lifter ~ 5 meetri per minute Equippede; Ant ferromagnetism piduri ja murda – tõend seadme, käsitoiming kohaselt voolukatkestus

Elektriline seade kontrollseadise

Elektriline seade boksi poolakas, tõste tööd kätte võiks 5 meetri eemal masti läbi traat. Aeg kontrolli ja kerge kontrolli olemas realiseerida täiskoormuse valgustus ja osa valgustus režiimis

Pinnatöötlus ja värvimine

Kuumtsingitud järgmised ASTM A 123, värvi polüester võimu või muudele standarditele vajalik kliendi poolt.

Ühine postid

Lisamine mode, sisemine ääriku mode, silmitsi ühise režiimis.

Topoloogia poolakas

Maavärin 8-klassi vastu

Tuule kiirus

160 km/tund

Keevitus

Meil on möödunud viga katsetamine. Sise- ja double keevitus muudab kuju keevitus

Paksus

6 mm kuni 30 mm

Tootmisprotsess

Tooraine test→Cutting→Molding või painutamine →Welding (piki) →Dimension verify→Flangewelding→Hole →Calibration →Deburr →Galvanization või pulber kate, Painting→Recalibration→Thread→Packaging puurimine

Paketid

Meie poolakad nagu tavaliselt hõlmama Mat või õled palli üla-ja alaosas, Igatahes ka saab pärast vajalik kliendi poolt

Tõste süsteem kõrge Mast Lamp
Riivi barrel koos sisemise paigaldustahuga bracket Kummut monteeritakse alaosa TV-mast rihmaratta assamblee. Lisaks kõikide terastrosside impordi on valgustatud ja tõhusamalt kaitstud.
Lukustusfunktsiooniga riivis rooli vapid mehhanism on võimeline vallandama professionaalsete terastrosside impordi operatsiooni asetatuna. Protsessi lukustusfunktsiooniga käit on stabiilne ja ilma vibratsiooni. Kaitseraua eesmärk vältida otsest kahju vahel mast ja TV-montaaž ja tõstmise valgusti katteplaat valgusti katteplaat.
Valgusti toetust sulg loodimisseadise on kerge käsitseda ja mugav reguleerimine.
Spetsiaalne projekteeritud punane lipp näitaja on ilmne visuaalseid efekte ja kajastab tegelikku olukorda fikseerida operatsiooni.

Kõrge lambid seose:

Plaza kõrge Mast valgustus
Lennujaama High Mast valgustus
Highway kõrge Mast valgustus
Ladustamine-õue kõrge Mast valgustus
Tööstuslik ettevõttepraktika kõrge Mast valgustus

Park kõrge Mast valgustus
Dock kõrge Mast valgustus
Staadionid kõrge Mast valgustus
Viadukt kõrge Mast valgustus
Teemaks-station kõrge Mast valgustus

Tootmise maht: maksimaalselt 30 päeva 30 kõrge mast valgustus postid makse saamist
Pakkimine:
Pirn ümbristel kõrge mast valgustus postid, üksikute kastide pesades ja kontrollimise seadmed jne. A 40' HP koormusi 7-20M/6-25M/5-30M/4-35M kõrge mast tuled.

Miks EREDA päikese kõrge Mast lambid
Ühekordne teenus
Leiad lahendusi peaaegu kõik välivalgustuse meilt, nagu tänavavalgustus, kandiline valgustus, maastiku valgustus, liikluse valgustus ja kaubandusliku valgustuse jms.
Vertikaalselt integreeritud tootmissüsteemi
Kõrge kvaliteediga toote kulutõhus hind meilt saab nautida, sest valmistame peamiste komponentide LED allikast, võistluskalendri, päikesepaneel, poolakas ja isegi maal pulber kulude ja kvaliteedi kontrollimiseks.
+ 10 aastat valmistamise kogemust
Alates 1997, oleme alustanud manufacturing tänavavalgustus. + 10 aastat kogemusi juba veenev kindlustus meile pakkuda usaldusväärseid tooteid.
Professionaalne tehase, millel on täielik
Meil on üks professionaalne tehase toota terasest poolakas ja suur postitus. Oleme varustatud ka lõpetatud tootmise ja seadmed, nagu teras Pole jooksvalt kohapeal, Spray masin, surve masin, Ulbrichti kuuli, valgustus simuleerib masin ja ilm-võimalus testida masinaid, jne. .
Kogenud insener meeskond
10 kogenud planeerimine meeskond saab juhinduda välismaal ostjaid saidi töö.
Kõrge taseme müügimeeskonna teenus
Meie müük kõik all head koolitust ja võib teile parimat teenindust ja säästa teie aega ja teha oma tööd tõhusamalt.

Meie teenused:
1. vastuse teie päringule 24 töötundi.
2. kogenud staabid vastata kõigile teie küsimustele vabalt inglise keeles.
3. kohandatud disain on saadaval. OEM & ODM on teretulnud.
4. eksklusiivne ja ainulaadne lahendus on võimalik pakkuda meie hästi koolitatud ja professionaalne inseneride ja staabid meie klient.
5. spetsiaalne soodushind ja müügi kaitset pakutakse meie edasimüüja.
6. professionaalne tehase: oleme tootja, kes on spetsialiseerunud kvaliteetsete igasugused terasest postid rohkem kui 10 aastat, mõistliku hinnaga hea kvaliteediga.
7. proovi: Saame saata ühe nädala katse proov läbi kui tellimuse summa on piisavalt suur. Kuid saadetise tasud makstakse tavaliselt sinu kõrval, tasud on taas positiivne, kui meil on ametliku tellimuse.
8. Kui aus müüja, metallprofiili eriti hea tooraine, masinad, kvalifitseeritud tehnikud tagamaks meie toodete valmimine kvaliteetne ja stabiilne funktsiooni advanced. Tere tulemast meiega või Külasta meie firma.

Meie terasest postid, terasest võimu poolakad, võimu terasest postid, elektri poolakad, Põhitoiteallikas poolakad, võimu poolakad, võimu jaotamise seadmete poolakad, elektri & jaotus terasest postid, hot-dip-tsingitud terasest postid, lamp poolakad, road poolakad, tänavavalgustus poolakad, tänava lamp poolakad, päikese tänava laternate terasest postid, kõrge mast lamp poolakad, road lamp poolakad, tänavavalgustus poolakad, terasest post, tänava poolakad, valgustus postid , kõrge mast valgustid terasest postid & tower, ümmargune ja kandiline tänavavalgustus terasest postid koos kahe käe või ühe käe. Roostevabast terasest postid, lipuvarda mast roostevabast terasest, alumiiniumist tänava kerge postid ja liikluse valgustus terasest postid, telecom tower poolakad, alusplaat, on tehtud kuumvaltsitud terase rullide, protsess nagu lõigatud plaat, painutamine, vormimine, automaat keevitus, puurida augud, kvaliteedi kontroll enne tsingitud, kuum dip tsingitud või Pulbervärvimine, vastavalt kliendi nõutud lõplik kvaliteedikontroll.

Dear Sir või Ostujuht,
Täname oma aega selle lugemist meie suur postitus lambid kodulehel hoolikalt, kui teil on oma disaini või üksikasjaliku nõue, Pls saatke kiri sales@brsolar.net ja meile oma soovitud kogus.
Tänan teid veel oma aega ja loodan äri koos jaoks suur postitus tuled suurematel turgudel.

Küsitlus